امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

دولت باید برای خروج از رکود تلاش مضاعفی انجام دهد چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۰:۴۸


دولت باید برای خروج از رکود تلاش مضاعفی انجام دهد تعداد بازدید: ۳۰۶

نماینده طلاب و فضلای مشهد، بر حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تاکید کرد و اظهار داشت: در واقع اگر مسؤولان در یک کشور بخواهند جامعه مشکلات اقتصادی نداشته باشد و از رکود خارج شوند؛ از ابتدا برنامه هایش را باید به گونه ای تنظیم کنند که مقررات و قوانین به نفع طبقه ضعیف جامعه باشد.
 
 

حجت الاسلام حسین سعیدیان، نماینده طلاب و فضلای مشهد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، بر حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تاکید کرد.

 

وی ادامه داد: در واقع اگر مسؤولان در یک کشور بخواهند جامعه مشکلات اقتصادی نداشته باشد و از رکود خارج شوند؛ از ابتدا برنامه هایش را باید به گونه ای تنظیم کنند که مقررات و قوانین به نفع طبقه ضعیف جامعه باشد.

 

حجت الاسلام سعیدیان با بیان اینکه امروز قشر ضعیف جامعه از نظر اقتصادی موقعیت بسیار ناگوار کننده ای دارند، بیان کرد: برای خروج از این وضعیت لازمه اش این است که باید سعی و تلاش همه مسؤولان در جهت برنامه های کاربردی و بکارگیری افراد توانمند در تولید است و این روند باید تا نتیجه گیری مطلوب ادامه داشته باشد.

 

نماینده طلاب و فضلای مشهد اظهار داشت: همان گونه که نیازمندی های افراد را از طریق کمیته امداد و بهزیستی شناسایی می کنند، امروز هم باید راهکاری باشد که افراد نیازمند جامعه یعنی آن هایی که توان مدیریت اقتصادی خانه و خانواده خود را ندارند، شناسایی و نیازهای اقتصادی آن ها برطرف شود.

 

وی ادامه داد: امروز مدیران دولت تا وقتی که بخواهند برنامه های کاربردی خروج از رکود را پیاده کنند باید به افراد ضعیف به صورت جدی رسیدگی کنند.

 

حجت الاسلام سعیدیان عنوان کرد: با حمایت از محرومان و ایجاد اشتغال و به کارگیری نیروهای ایرانی می توان گفت که رکود بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

 

عضو مجمع نمایندگان در پایان اظهار داشت: با از بین رفتن رکود اقتصادی در جامعه خیلی از مشکلات معیشتی مردم از بین خواهند رفت، بنابراین برای از بین رفتن رکود مواردی که اشاره شد بایستی عملیاتی شوند تا در زندگی مردم تغییر ایجاد شود.