امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نماینده مجمع طلاب در شهرک مهدیه قم مشخص شد پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۱۹


نماینده مجمع طلاب در شهرک مهدیه قم مشخص شد تعداد بازدید: ۱۲

در دومین جلسه عمومی مجمع طلاب و با انتخاب نمایندگان طلاب، نماینده جدید این مجمع در شهرک مهدیه حوزه علمیه قم مشخص شد.
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، در دومین جلسه عمومی هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم که شامگاه چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه با حضور حدود 160 تن از نمایندگان در محل سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، نمایندگان طلاب، نماینده جدید این مجمع را در واحد اسکان حوزه علمیه قم مشخص کردند.
 
براساس این گزارش، برای عضویت در این پست 6 نفر کاندیدا شدند که نمایندگان طلاب از میان اسامی اعلام شده آقایان حجج الاسلام حسین عبداللهی، حسین منصوری، حسین سوری، صادق گلزاده، علی انصار و مشفقی پور، به آقای صادق گلزاده رای مثبت دادند.
این گزارش حاکی است، طبق تصمیم جدید هیأت رییسه مجمع طلاب، نماینده این مجمع در واحد اسکان حوزه علمیه قم به مدت یک سال حضور خواهد داشت و برای حضور مجدد این نماینده در شهرک مهدیه حوزه علمیه قم هر سال انتخابات برگزار خواهد شد.
 در هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه حدود600 نفر از طلاب واجد شرایط برای نمایندگی 146 حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.
 
گفتنی است، هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم روزهای 20 و 21 اسفند ماه 96 در منطقه پردیسان، شهرک مهدیه و مدرسه علمیه فیضیه قم به مدت دو روز برگزار و بیش از 200 نماینده جدید انتخاب شدند.